www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK

  • A hirdetés 676 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • Folyamatos és biztonságos termelés biztosítása
  • Gyártási folyamatok megtervezése, optimalizálása
  • Hatékonyság növelése, gyártási veszteségek csökkentése, termelésracionalizálás

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk)
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, kattintson az alábbi gombra, és adja le jelentkezését.

További információ a +36-30/412-7265 vagy a +36-1/550-0103 telefonszámokon kérhető.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő