www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 612 napja lejárt

Ügyfeleink dinamikusan fejlődő nemzetközi hátterű autóipari és elektronikai gyártó cégek. Megbízásukból keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok javítása, költségoptimalizálása, idő és tevékenység elemzések, hatékonyságnövelő intézkedések kidolgozása
  • Az intézkedések bevezetése és nyomonkövetése
  • Költséghatékony gyártási rendszer kialakítása, megvalósítása
  • A bevezetett folyamatok hatásvizsgálata
  • Reklamáció feldolgozásban, új projektek bevezetésében való aktív részvétel
  • Szerszámok specifikálásában és átvételében való aktív részvétel
  • Folyamatminőség és a vevői elvárásoknak való megfelelés biztosítása
  • Együttműködés a jobbító javaslatok kiértékelésében és a fejlesztések megvalósításában

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat autóipari, gépipari vagy elektronikai ipari gyártókörnyezetben
  • Minőségbiztosítási szabványok ismerete
  • Magabiztos angol ÉS/VAGY német nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkavégzés
  • Csapatban történő munkavégzés

Egyéb:

  • Több vállalat több nyitott pozíciójába is keresünk kollégákat. Emiatt pályakezdő, junior és - senior folyamatmérnökök jelentkezését is várjuk!!

Amit megbízóink kínálnak:

  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Modern, innovatív környezet
  • Kiemelkedő juttatási csomag

Munkavégzés helye: Országszerte (Csongrád, Győr-Moson-Sopron, Komárom Esztergom, Pest, Veszprém, Zala megye)

Kontakt:

Őze Ivett

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 592

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő