www.cvonline.hu
Folyamatmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2015.05.05.
Hirdetés azonosító: 926317
lejárt

Dinamikusan fejlődő, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, autóipari megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása
  • a gyártásban tartósan fellépő konkrét problémák elemzése, megoldása
  • minőségügyi problémák megoldásában való közreműködés
  • problémamegoldó módszerek, elemzési technikák elsajátítása és alkalmazása
  • a projektek eredményeinek dokumentálása és bemutatása
  • folyamatos kommunikáció és koordináció a társosztályokkal

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök)
  • autóiparban, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • tárgyalási szintű német vagy angol nyelvismeret szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • SAP ismeret
  • szisztematikus gondolkodás, jó problémamegoldó készség

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szociális juttatás-csomag
  • ingyenes nyelvi képzés
  • fejlődési- és előrelépési lehetőség
  • multinacionális környezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.