www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Folyamatmérnök
munkakör betöltésére
GRP-ATI Köfém, Öntöde gyáregységünkbe

FELADATOK:

  • Öntödei termelési folyamatok fejlesztése
  • Termelési hatékonyság növelő és költségcsökkentési lehetőségek felkutatása, az ezekhez kapcsolódó projektek önálló vezetése
  • Oracle alapú termelésirányítási rendszer teljeskörű megismerése, fejlesztése és termelési oldalról rendszergazdai feladatok ellátása
  • Együttműködés a termelésvezetőkkel, folyamatmérnökökkel és műszakvezetőkkel

ELVÁRÁSOK:

  • Gépészmérnöki és/vagy kohómérnöki végzettség
  • Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Magas szintű Ms Excel felhasználói ismeretek
  • SPC ismeretek
  • Jó problémamegoldó képeség
  • Kiváló kommunikációs készség

ELŐNYÖK:

  • Oracle rendszer ismerete
  • Jártasság LEAN eszközök alkalmazásában
  • Six Sigma módszer ismerete

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal

GRP-ATI Köfém, Öntöde