www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 698 napja lejárt

A Styron Kft mely magyar tulajdonban van,  1987-től kezdte meg a saját fejlesztésű lefolyócsalád gyártását. Az elmúlt több mint 20 évben - fejlesztésünk eredményeként – jelentős termékskálát sikerült kialakítani, így ezen időszak alatt a hazai, és a szomszédos országok szaniterárú piacán jelentős pozíciót foglalhatunk el, mely évről-évre folyamatosan növekszik. Cégünk néhány évvel ezelőtt megkezdte műanyagraklap gyártását is.

Felsőfokú végzettséggel rendelkező jelentkezését várjuk az alábbi pozícióra (Budapesttől 20 percre lévő telephelyünkre.

Feladatai :

  • szerelési folyamatok elemzése, optimalizálása
  • konkrét problémák technológia-orientált elemzés
  • kapcsolattartás a gyár többi egységével
  • minőségügyi problémák megoldásában való közreműködés
  • egyetemi vagy főiskolai gépészmérnöki végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel )
  • szisztematikus, rendeszerszintű gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Költségtérítés (üzemanyag)
  • Modern , jól felszerelt munkakörnyezet, kellemes munkahelyi légkör.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő