www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2016.02.20.
Hirdetés azonosító: 886005
lejárt

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. Páty gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Process ENGINEER / Folyamat MÉRNÖK

 Feladatok

  • A termék előállítási folyamat és layout megtervezése
  • Gyártósor üzembe helyezésének technológiai irányítása, eszközbeszerzés koordinálás
  • Folyamatlépésekre vonatkozó vevői követelmények ismerete, ezek alapján munkautasítások elkészítése, dolgozók képzése
  • Hatékonyság és minőségjavítási tevékenységek támogatása
  • Részvétel új termékek és technológiák bevezetésében, fejlesztésében
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • PC ismeret (Hardware és Software - operációs rendszerek/NT)
  • MS Office alkalmazások használatában való jártasság
  • Autocad felhasználói szintű ismerete előny
  • Vezetői készségek megléte előny
  • Folyamat szemlélet, szervezési készségek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munka- és karrier lehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Céges buszjárat

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése

Kategória
Elektronika / Telekommunikáció, Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió
Pest