www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 1106 napja lejárt

Nemzetközi hátterű autóipari vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Napi műszaki problémák megoldása;
  • Folyamatelemzések és javítási javaslatok kidolgozása;
  • A termelési folyamatok és a termelékenység fejlesztése;
  • Gyártási folyamatok optimalizálásában való közreműködés;
  • Minőség és költséghatékonyság elemzése és javítása.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség;
  • Legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • Alapos számítógépes ismeretek (MS Office);
  • Megbízhatóság, terhelhetőség;
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt;
  • Nyitottság, kreativitás, proaktivitás.

Előny:

Angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye: Pécs környéke

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő