www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 875719

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. zalai gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • A legoptimálisabb gyártási folyamat megtervezése, figyelembe véve a minőségi, hatékonysági és költség megtakarítási követelményeket
  • A gyártás során felmerülő hibalehetőségek elemzése, javaslattétel a hiba kiküszöbölésére
  • Részvétel a próbagyártásokban,
  • Layout tervek kidolgozása
  • Gyárthatósági tanulmányok elkészítése
  • Selejt csökkentés, folyamatoptimalizálás
  • Munka-, kezelési-, és karbantartási utasítások készítése
  • Oktatások lebonyolítása

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Elektronikai iparban szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • AutoCAD tervező program felhasználói szintű ismerete
  • PLC programozási ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó analitikus és prezentációs készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Vevő központúság

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a Jelentkezés gombon keresztül hozzánk.