www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 1000 napja lejárt

Szegedi székhelyű gépgyártásban ismert cég keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Napi szinten használt, aktív, társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Probléma felismerő és megoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló és felelősségteljes személyiség
  • Lean módszerek ismerete előnyt jelent
  • Technológiához kapcsolódó folyamatkontroll eszközök ismerete (statisztikai folyamatellenőrzés, IPC standard ismerete követelmény)

Főbb feladatok, munkák:

  • Együttműködés a gyártás kapcsolódó területeivel
  • Folyamatfejlesztések végrehajtása üzem szinten
  • A meglevő gyártási folyamatok fejlesztése
  • Gyártófolyamatok optimalizálása, módosítási javaslatok elkészítése
  • Gyártás során felmerülő technikai és minőségi problémák kezelése
  • Aktív részvétel a termelési mutatók javításában és stabilan tartásában
  • Munkautasítások, egyéb dokumentumok írása
  • Folyamatos együttműködés külsős szervizekkel probléma, gépállás, esetén

Munkavégzés helye:

Kecskemét

A jelentkezéseket motivációs levél kíséretében, és fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német