www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 1088 napja lejárt

Csapatunk megerősítéséhez keresünk új munkatársat

pozícióba

Feladatok:

  • Automatizált gyártósorok és gyártóberendezések felügyelete
  • Folyamatfejlesztések végrehajtása üzem szinten
  • A meglevő gyártási folyamatok fejlesztése
  • Gyártófolyamatok optimalizálása, módosítási javaslatok elkészítése
  • Gyártás és gépadatok dokumentálása
  • Gyártás során felmerülő technikai és minőségi problémák kezelése
  • Prototípusgyártás végrehajtása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Napi szinten használt, aktív, társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Probléma felismerő és megoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló és felelősségteljes személyiség
  • Lean módszerek ismerete előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és cafeteria
  • Karrier lehetőség
  • Folyamatos képzések

Munkavégzés helye: Tatabánya

Magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk. Kérjük, hogy az e-mail tárgy mezőjébe feltétlenül írja be: Folyamatmérnök.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol