www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 816 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója,

gyöngyösi multinacionális partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az új termékekhez kapcsolódó gyártósorok üzemébe helyezésének koordinálása

  • A termeléshez kapcsolódó fejlesztési javaslatok kidolgozása, kapcsolódó dokumentációk elkészítése

  • Kitűzött termelési célok műszaki megvalósíthatóságának vizsgálata, értékelése

  • Munkaköre szoros együttműködést kíván a cégen belüli társosztályokkal (termelés, kutatás, fejlesztés)

  • Felmerülő problémák kezelése együttműködve, a folyamatok optimalizálása

Elvárások:

  • Gépész-, villamos-, vagy ipari mérnök

  • Folyékony angolnyelvtudás szóban és írásban

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat

    Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a  Link megjelenítése  e-mail címre és regisztráljon a  Link megjelenítése  oldalon.

Helyek Gyöngyös
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő