www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 859199

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • A termelés folyamatának legoptimálisabb megtervezése, figyelembe véve a minőségi, hatékonysági és költség kimélési követelményeket, DFT munkautasitások kidolgozása, a szükséges oktatások megtartása
  • A termelési folyamat kritikus karakterisztikáinak meghatározása, együtt működve a termék NPI mérnökével a folyamatképesség javítására
  • A termelés területén jelentkező gyártási problémák kivizsgálása, problémák analízise, javító intézkedések kidolgozása és bevezetése ill. bevezettetése a támogató társszervekkel
  • A gyártási folyamat képességének ellenőrzése, kiértékelése
  • Gyártási hibaarány figyelése, elemzése, megelőző intézkedések kidolgozása és bevezetése a quality részleggel közösen
  • Új termék bevezetésnél a kapcsolodó rész folyamat diagram elkészitése. A gyártás során felmerülő hibalehetőség modellezése – megértése, javaslattétel a hiba kiküszöbölésére
  • Részvétel a próbagyártásokban, kapcsolattartás az NPI csapattal
  • Termelési csapatok közvetlen támogatása, kapcsolattartás a termeléssel és a többi támogató osztállyal
  • Vevői és belső auditokon való aktív részvétel
  • LEAN és 6S projektekben való aktív részvétel

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség - villamos-/gépészmérnök (több éves releváns tapasztalat esetén középfokú végzettség elegendő)
  • Elektronikai gyártási tapasztalat előny
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Jelentkezés/További információ

 Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő linken keresztül hozzánk: