www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.03.01.
Jelentkezési határidő: 2015.04.03.
Hirdetés azonosító: 858850

Multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk folyamatmérnök pozícióba munkatársat

Feladatok:

- Fémmegmunkálási, forgácsolási folyamatok optimalizálása
- Gyártás támogatása
- Gyártóeszközök rendelkezésre állásának biztosítása
- Folyamatos gyártás biztosítása

Elvárások:

- Felsőfokú gépészmérnöki/gyárátstechnológiai végzettség
- Fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat, CNC ismeret
- Minimum 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás,
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
- Pro Engineer ismeret

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Nemzetközi csapat
- Versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a