www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 809 napja lejárt

Partnerünk vezető pozíciót foglal el a karosszéria elemek gyártásában - nem csak hazai, de nemzetközi piacokon is. Több, mint 200 éve foglalkoznak ezen világszínvonalú termékek gyártásával és beszállításával. A folyamatos fejlesztéseknek és beruházásoknak köszönhetően a mai napig családi tulajdonban lévő vállalkozásról van szó, mely jövőbe mutató karrier lehetőséget, perspektívát és stabil, kiegyensúlyozott munkakörülményeket biztosít az ott dolgozóknak.

Bővülő csapatukba keresünk felsőfokú műszaki végzettséggel és hasonló területen szerzett (legalább 4-5 éves) tapasztalattal rendelkező

munkatársat.

Feladatok:

  • Termelés műszaki támogatása,
  • társosztályokkal és központi mérnökséggel való kapcsolattartás,
  • a termeléshez kapcsolódó folyamatok felügyelete,
  • a késztermék gyártás teljes folyamatának átfogó ismerete és monitorozása,
  • sorozatgyártások folyamatfejlesztése, gyártóberendezések optimalizálása,
  • elemzések és riportok készítése.

Elvárások:

  • Minimum 4-5 év releváns szakmai tapasztalat (autóipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent),
  • felsőfokú műszaki, mérnöki végzettség,
  • legalább társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • utazási hajlandóság,
  • MS Office ismeretek,
  • „B”-típusú jogosítvány,
  • terhelhetőség, rugalmasság,
  • jó kommunikációs- és szervezőkészség, képesség komplex feladatok végrajtására.

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • szakmai továbbképzések, külföldi tanulmányi lehetőségek,
  • komplex munkakör, kiváló munkakörnyezet, egyedülálló technológia.

Munkavégzés helye:

Esztergom

E-mail cím megjelenítése

Helyek Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő