www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 835 napja lejárt
Stabil multinacionális hátterű autóipari partnercégünk számára keresünk FOLYAMATMÉRNÖK munkatársat!

Munkavégzés helye: Heves megye

Feladatok
  • Automatizált gyártóberendezések és folyamatok felügyelete (fő területe a diszpenzálási folyamatok és az ezt követő kikeményítési–hőkamra folyamatok)
  • Gyártástechnikai folyamatok elemzése, optimalizálása és fejlesztése
  • Szoros kapcsolattartás külföldi munkatársakkal (világszerte)
  • A gyártási kollégák koordinálása és fejlesztése
  • A gépi folyamatok minőségének biztosítása és a gondmentes működéséhez támogatás nyújtása a gyártás és a szerviz felé (előírások, oktatások, szakmai útmutatás)
  • Gyártó berendezések specifikálása, a lehetséges szállítókra és tartozékokra vonatkozó ajánlatok kiválasztása
  • A folyamatokhoz tartozó berendezések üzembe helyezése
  • A határidők követése és betartása
  • Dokumentálás

Elvárások
  • Gépészmérnök/villamosmérnök végzettség
  • Kommunikációs szintű angol- és/vagy német nyelvtudás
  • Automatizálási ismeretek, gyártási tapasztalatok folyamatmérnöki, gyártómérnöki területen
  • Minőségbiztosítási technikák, műszaki statisztikai ismeretek előnyt jelentenek
  • Csapatmunkára való képesség
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Határozott fellépés
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit partnerünk kínál
  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, multikulturális munkakörnyezet
  • Széleskörű Cafeteria juttatások
  • Bejárás lehetősége Budapestről céges autóbusszal

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki