www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK

  • A hirdetés 925 napja lejárt

A CSABAcast Könnyűfémöntöde Kft., mely az európai autóipar szinte mindegyik résztvevőjének (AUDI, BMW, DAIMLER, FORD, GM stb.) valamint a háztartási gépipar (pl. BOSCH, Miele) legjelentősebb tagjainak szállít be, az alábbi pozíció betöltésére keres munkatársakat

Feladatok:

  • A termelés műszaki támogatása
  • Öntödei / megmunkáló gyártósorok gyártástámogatása
  • Új termékek bevezetésével kapcsolatos technológiai teendők elvégzése
  • Új technológia kidolgozása, és/vagy meglévő adaptálása, módosítása
  • Munkautasítások, technológiai utasítások elkészítése
  • Dolgozók oktatásának előkészítése, az oktatások megtartása
  • Folyamatfejlesztés, javaslatok kidolgozása a termelés erőforrásainak jobb kihasználása érdekében
  • Közreműködés a gyártás optimalizálásában

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú diploma vagy gépipari technikusi végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • Autóipari termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol nyelvtudás

Amit cégünk kínál:

  • Szakmai tudással, és teljesítménnyel arányos bérezés
  • Munkába járás támogatása vagy albérleti hozzájárulás
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Apc (Heves megye)

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát szíveskedjék megküldeni az alábbi email címen.

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő