www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 1027 napja lejárt

Nagy múltú, külföldi érdekeltségű, sikeres hazai gyártó vállalat, amely a nagy iparági gyártó cégek számára állít elő gumiipari termékeket, keres bővülés céljából elhivatott munkatársat az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • Részvétel a meglévő és fejlesztés alatt lévő új eljárások optimalizálásában a gumifeldolgozásban, mint sajtolás, fröccsöntés, ragasztás és tömítés
  • Új technológiák bevezetésében való részvétel és ezen folyamatok dokumentálása
  • Együttműködés a LEAN vezetővel
  • Optimalizálási eljárások kidolgozása, vezetése, felülvizsgálata, javítása és stabilizálása
  • Szerszámtervezésben való közreműködés
  • Szerszámkiválasztás végrehajtása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség gumi- illetve műanyagipari területen
  • Gumiipari termelési területen szerzett pár éves szakmai tapasztalat
  • Német vagy angol szakmai nyelvtudás írásban és szóban
  • LEAN, KAIZEN szemléletmód
  • MsOffice programok ismerete
  • Strukturált gondolkodásmód és munkamódszer
  • Csapatjátékos, dinamikus, célorientált személyiség
  • Folyamatokban való gondolkodás, optimalizálási képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely kiváló munkakörnyezetben
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Sikeres, kreatív csapat részesévé válhat

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza térsége

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát magyar és német vagy angol nyelven a lenti e-mail címre. Rövid időn belül minden pályázót értesítünk. További érdeklődés esetén kérem, hívja a +36 70 434 20 97-es telefonszámot.