www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Heves
Heves

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.08.12.
Hirdetés azonosító: 833156

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi vezető autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk folyamatmérnök munkatársat.

Feladatok:

- Automata vizsgálóberendezések műszaki felügyelete
- A berendezések magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása
- Napi kapcsolattartás (műszaki, termelési, minőségbiztosítási) társosztályokkal/- csoportokkal
- Napi jelentések/kimutatások készítése
- Berendezések karbantartásának felügyelete
- Hibaelhárításban való közreműködés
- Vizsgálóalgoritmusok fejlesztése

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki vagy villamosmérnöki)
- Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
- Strukturált, analitikus gondolkodás
- Önálló munkavégzés, csapatmunka, terhelhetőség
- Határozott fellépés, meggyőzőkészség
- Kiváló kommunikációs készség
- Gyakorlatias beállítottság

Amit kínálunk:

- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Nemzetközi karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban
- Széleskörű Cafeteria juttatás
- Nyelvtanulási lehetőség
- Élet- és balesetbiztosítás
- Rendszeres tapasztalatcsere a külföldi telephelyek kollégáival
- Céges autóbusszal való megközelíthetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a