www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 1217 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:
• Termelési folyamatok kialakítása, ellenőrzése
• Lemezhajlítási technológia fejlesztése
• Munkautasítások készítése
• Selejt napi szintű elemzése
• Termelési paraméterek nyomonkövetése, szükség esetén beállítása, módosítása
• BOM-ok karbantartása
• Rajzdokumentáció karbantartása
• Reklamációk kivizsgálása
• Gépészeti projektekben való részvétel
• Új termék bevezetésében való részvétel

Elvárások:

• Gépészmérnök végzettség
• Pályakezdők és már szakmai ismerettel rendelkező munkatársak jelentkezését is várjuk
• Lemeztechnológiai ismeret előnyt jelent
• Alapfokú CAD 2D ismeret
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Határozott, magabiztos fellépés,
• Kiváló kommunikációs készség.

Munkavégzés helye:

Pest megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő