www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.10.04.
Hirdetés azonosító: 804433

Pozíció leírása / Job description

Dinamikusan fejlődő, multinacionális, elektronikai alkatrészeket gyártó ügyfelünk számára Folyamatmérnököt keresünk.

Feladatok:

A gyártási folyamatok felelős műszaki támogatása, hozzájárulás a kitűzött termelési és minőségi célok eléréséhez
A gyártási folyamatok, folyamatparaméterek, gyártástámogató rendszerek (MES) folyamatos fejlesztése, optimalizálása, felügyelete
Munkautasítások, hibakatalógusok kidolgozása és karbantartása
Lehetséges hibaokok szisztematikus feltárása és javító intézkedések bevezetése (8D, FMEA)
SPC rendszer használata
Technológusok oktatása a termelésben
Együttműködés a kapcsolódó társosztályokkal

Elvárások:

Felsőfokú műszaki / mérnöki végzettség (mechatronikai mérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, fizikus)
Legalább 3 éves, közvetlen ipari, termelési környezetben szerzett tapasztalat (elektronika, fémalakítás, gépgyártás)
Microsoft Office programok készségszintű kezelése (pl. Excel, Word)
Angol vagy német nyelv középszintű ismerete
Csapatszellemű munkavégzés

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér
Egyedülálló technológia és munkakörnyezet
Kihívásokkal teli feladatok egy nemzetközi csapatban
Versenyképes juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a