www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 1149 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk dán tulajdonban lévő, gyártási tevékenységet folytató vállalat.  100 fő alatti az alkalmazotti létszám, így az itt dolgozó mérnök kollégák nagyon komplex, sokoldalú feladatokat láthatnak el.

Az idei évben több Mrd Ft-os beruházást hajtanak végre, gyártási kapacitásukat bővítik.
Ezen bővülés végett keresünk részükre munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Folyamat- és hatékonyság-optimalizáló projektek ellátása;
Szükséges folyamatutasítások elkészítése, rögzítése - önálló ötletek nagyon fontosak;
Minőségügyi problémáknál aktív közreműködés;
Műszaki igazgató szakmai támogatása;
A gyártósorokkal kapcsolatos projektfeladatok ellátása;
Tesztelési feladatok, leginkább új termékindításokkor;
Tesztelési eredmények kiértékelése;
Cél: a gyártás folyamatos működésének biztosítása, a lehető legkevesebb leállással.

Követelmények:

Mérnöki v. műszaki menedzseri végzettség;
Lehetőség szerint környékbeli lakhely (Esztergom-Tatabánya-Komárom háromszögből) - a hosszú távú elköteleződés miatt;
Mérnöki tapasztalat gyártó vállalatnál;
Aktív angol nyelvtudás, ugyanis a munkanyelv az angol.

Munkavégzés helye:

Lábatlan környéke, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés;
Hosszú távú munkalehetőség.

Helyek Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség