www.cvonline.hu
Folyamatmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2014.05.07.
Hirdetés azonosító: 799110
lejárt

 Multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A termelés folyamatának legoptimálisabb megtervezése, figyelembe véve a minőségi, hatékonysági és költség kímélési követelményeket, DFT munkautasítások kidolgozása, a szükséges oktatások megtartása
  • A termelési folyamat kritikus karakterisztikáinak meghatározása, együtt működve a termék NPI mérnökével a folyamatképesség javítására
  • A termelés területén jelentkező gyártási problémák kivizsgálása, problémák analízise, javító intézkedések kidolgozása és bevezetése ill. bevezettetése a támogató társszervekkel
  • Gyártási hibaarány figyelése, elemzése, megelőző intézkedések kidolgozása és bevezetése a quality részleggel közösen
  • Új termék bevezetésnél a kapcsolódó rész folyamat diagram elkészítése. A gyártás során felmerülő hibalehetőség modellezése – megértése, javaslattétel a hiba kiküszöbölésére
  • Részvétel a próbagyártásokban, kapcsolattartás az NPI teammel
  • Termelési csapatok közvetlen támogatása, kapcsolattartás a termeléssel és a többi támogató osztállyal
  • Változtatási kérelmek elbírálása, végrehajtatása és indítása
  • Általános környezetvédelmi, tűzvédelmi, munkavédelmi előírások betartása és betartatása
  • A működési területre vonatkozó ISO 9000, ISO 14001, OHSAS 18001, TS 16949 előírások ismerete, betartása és betartatása.
  • Vevői és belső auditokon való aktív részvétel.
  • LEAN és 6S projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú mérnöki, felsőfokú végzettség (villamos-/gépészmérnök)
  • Elektronikai gyártási tapasztalat előny
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.