www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 1256 napja lejárt

Ipari robotok tervezésével és gyártásával foglalkozó piacvezető megbízónk részére

munkatársat keresünk.

Ügyfelünk egy nemzetközi high-tech cég, akik olyan ipari robotokat gyártanak, melyek egyszerre biztonságosak, könnyen kezelhetőek, ugyanakkor rendkívül hatékonyak is. Több mint húsz éve rendelkeznek magyarországi székhellyel: jelenleg két telephelyükön ezer főt foglalkoztatnak, és innen irányítják több környező országbeli értékesítést és szervízelést is. Békés megyei telephelyükre keresünk olyan tehetséges munkatársat, akitől nem idegen a kaizen-módszer sem.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok fejlesztése
  • Layoutok tervezése és megrajzolása
  • Gyártást támogató eszközök- szerszámok, eszközök, munkaállomások, gyártási folyamatok tervezése

Elvárások:

  • Mérnöki diploma
  • Legalább középszintű angol vagy német nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tervezőprogramok felhasználó szintű ismerete
  • Lean ismeretek
  • Önálló és megbízható munkavégzés
  • Rugalmasság, csapatszellem
  • Innovatív személyiség
  • Gépészmérnöki végzettség előnyt jelent

Munkavégzés helye: Békés megye

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címre elküldött magyar nyelvű, szakmai önéletrajzzal lehet.

Helyek Békés
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő