www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK

  • A hirdetés 1057 napja lejárt

Stabil, dinamikusan fejlődő multinacionális partnercégünk az alábbi pozícióba várja a jelentkezőket:

 Megbízónk hosszú távú, stabil munkalehetőséget és kihívásokban gazdag munkakört nyújt az új kolléga számára.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Termelési folyamatok ellenőrzése és fejlesztése
  • Termelékenység elemzése és fejlesztése
  • Új projektekben való részvétel
  • Termelési adatok gyűjtése és elemzése

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Aktív középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • 1-2 év tapasztalat folyamatmérnöki pozícióban
  • Előny: autóipari tapasztalat, LEAN ismeretek

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Speciális, fejlett technológia
  • Kihívásokban gazdag munkakör
  • Szakirányú képzések
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő