www.cvonline.hu
Folyamatmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.05.09.
Jelentkezési határidő: 2014.05.10.
Hirdetés azonosító: 764671
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Külföldi tulajdonú, gyártó partnerünk számára keresünk új munkatársat Pest megye déli részére az alábbi pozícióba:

FOLYAMATMÉRNÖK

Feladatok:
- Termelési folyamatok kialakítása, ellenőrzése
- Lemezhajlítási technológia fejlesztése
- Munkautasítások készítése
- Selejt napi szintű elemzése
- Temelési paraméterek nyomonkövetése, szükség esetén beállítása, módosítása
- BOM-ok karbantartása
- Rajzdokumentáció karbantartása
- Reklamációk kivizsgálása
- Gépészeti projektekben való részvétel
- Új termék bevezetésében való részvétel

Követelmények
- Műszaki felsőfokú végzettség, preferáltan gépészmérnök, főiskola vagy egyetem,
- 1-2 éves gyártásban szerzett tapasztalat,
- Középfokú angol nyelvtudás,
- Alapfokú CAD 2D ismeret,

Előny:

- Lemeztechnológiai ismeretek előnyt jelentenek