www.cvonline.hu
Folyamatmérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Fejér
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2014.03.22.
Hirdetés azonosító: 761375
lejárt

Székesfehérvári autóipari beszállító Partnerünk részére az alábbi pozícióba keresünk elhivatott munkatársat:

Feladatok:

  • Folyamat-tevékenység koordinációja és végrehajtása, a termékéletciklus minden fázisában vevőspecifikusan megvalósítva
  • A gyártási folyamat meghatározása és fejlesztése
  • A hibaelhárítás és hibaelkerüléshez kapcsolódó megelőző és korrekciós intézkedések kezdeményezése
  • Projektek vezetése, tervezése, végrehajtása
  • Termelést segítő műszaki dokumentációk elkészítése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • A munkakör 60%-ában a tervezéshez, 40%-ában a folyamatmérnökséghez kapcsoló feladatokat kell ellátni.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Autóipari folyamatmérnöki és gyártási szakmai tapasztalat
  • Tervező szoftverek ismerete (AutoCAD, CATIA, SolidWorks)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Statisztikai módszerek ismerete
  • Proaktivitás, rugalmasság, kreatív gondolkodás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzési lehetőségek, bejárási / albérlet / lakhatási támogatás)
  • Kiváló fejlődési és előrelépési lehetőség – Talent management program
  • Professzionális csapat és modern munkakörnyezet
  • Felelősségteljes munkakör egy folyamatosan bővülő multinacionális vállalatnál

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.