www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 1179 napja lejárt
52108-FolyamatmérnökLink megjelenítése">

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb elektronikai berendezéseket gyártó vállalatcsoportjának tagja, magyarországi gyárában passzív elektronikai alkatrészek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik.

Termékei nagy fontossággal bírnak az elektronikai alkalmazások minden területén, főként az autóiparban és a megújuló energiák iparágában.

A Vas megyei üzembe keresünk fojtótekercs gyártásban jártas gépész mérnököt

pozícióba.Feladatok:
  • gyártási folyamatok felügyelete, folyamatos fejlesztése, optimalizálása;
  • gyártási dokumentációk elkészítése, karbantartása;
  • gyártásban felmerülő technikai, minőségi problémák elemzése, kezelése, javító és megelőző intézkedések meghozatala;
  • új termékek, alapanyagok és folyamatok bevezetésében való aktív közreműködés;
  • új berendezések, szerszámok üzembe helyezése;
  • karbantartások felügyelete, karbantartási tervek készítése.
Elvárások:
  • gépészmérnöki végzettség;
  • kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás;
  • minőségbiztosítási ismeretek.
Előny:
  • hasonló területen, automatizált gyártásban szerzett szakmai tapasztalat.
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel együtt, hivatkozással a 52.108-as referenciaszámra, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki