www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2014.07.28.
Hirdetés azonosító: 736230

Német tulajdonú autóipari beszállító partnerünk elektronikai alkatrészeket gyártó budapesti egységébe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- Gyártógépek folyamatos üzemének biztosítása
- Gyártóeszközök folyamatképességének fenntartása és javítása a minőség és a produktivitás biztosítása érdekében
- Folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel
- Hibaanalízis és hibaokok meghatározása
- Verzióváltások irányítása
- Minőségi és gyártási dokumentációk naprakészen tartása
- Technológiai előírások betanítása

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Minimum 3 év autóiparipari, elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
- Aktív, folyékony angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Magabiztos fellépés, határozottság
- Megoldás orientált, felelősségteljes hozzáállás
- Jó kommunikációs készségek

Amit kínálunk:

- Multinacionális vállalati környezet
- Kiemelkedő juttatási csomag
- Kihívásokkal teli feladatkör
- Hosszú távra szóló munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a