www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 975 napja lejárt
Munkavégzés helye

Budapest

Feladatok
  • gyártóeszközök folyamatképességének fenntartása és javítása a minőség és produktivitás biztosítása érdekében
  • gyártógépek folyamatos üzemének biztosítása
  • folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel
  • gyártó berendezések minőségügyi dokumentumainak elkészítése, aktualizálása
  • hibaanalízis és hibaok meghatározása
  • naprakész információáramlás biztosítása, minőségi és gyártási dokumentációk naprakészségének biztosítása
  • a minőségügyi előírások gyakorlati megvalósításában való aktív részvétel
Elvárások
  • felsőfokú műszaki végzettség, elsősorban gépészmérnök területen
  • legalább 2 év automatizált gyártási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny
  • MS Office, SAP, AutoCAD Inventor felhasználói szintű ismerete
  • multinacionális vállalatnál szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • képfelismerő rendszer (AOI) és PLC programozási ismeret előny
  • kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő