www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 1134 napja lejárt
Multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk Folyamatmérnök munkatársat.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladat:

  • Új projektek bevezetésében való részvétel,
  • Felelős az Assy területén lévő folyamatokért (összeszerelés, csavarozás, marás, stancolás, ragasztó felvitel),
  • Assy berendezések bevezetése a legújabb technológiával,
  • Javaslattétel jobbító intézkedésekre a projektcsapattal közösen,
  • Assy gyártási folyamat megtervezése, ellenőrzése, optimalizálása, a dokumentációs anyag elkészítése,
  • Assy berendezések programjainak készítése és optimalizálása a technikusokkal közösen,
  • Eszközök, szerszámok és cseredarabok tervezése és elkészítése,
  • Tartalékalkatrész-készlet meghatározása, annak biztosítása és a nyilvántartás vezetése,
  • Technikusok oktatása, szakmai támogatása,
  • Együttműködés a minőségügyi részleggel és a termelési egységekkel,
  • Kapcsolattartás a társvállalatok szakterületeinek munkatársaival,
  • Gyártás indításakor biztosítani a főként vevői specifikációkon alapuló folyamatminőséget, és a hozzá megfelelő megelőző intézkedéseket,
  • Projekttervezésnél az ISO/TS 16949:2002-es szabvány figyelembe vétele,
  • Költségcsökkentő megoldások keresése a Assy folyamatokban,
  • Technikusok oktatása.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Felsőfokú műszaki végzettség

Tapasztalat:
  • Min. középfokú angol nyelvtudás,
  • Statisztikai módszerek ismerte (SPC, Pareto stb.),
  • Fejlett Minőség Tervezés elemeinek ismerete (APQP, FMEA),
  • SAP mérnöki és termelési moduljainak ismerete,
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkára hajlandóság, szisztematikus munkavégzés, szakmai meggyőzőképesség, határozott fellépés,
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: Sz06fm

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...