www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 1202 napja lejárt
Stabil, multinacionális partnerünk az európai gyártás központja. A folyamatos fejlődés biztosítására keressük új munkatársukat a következő pozícióba

FOLYAMATMÉRNÖK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Új termék bevezetésének támogatása költséghatékonysági szempontból
Gyártási folyamatok támogatása, folyamatos fejlesztése, problémamegoldás
Költségoptimalizálási feladatok
Széleskörű kapcsolattartási feladatok

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Néhány év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat gyártó környezetben
Felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy villamosmérnök preferált)
Munkanyelv szintű angol nyelvtudás, napi használat

ELŐNY:

Német nyelvismeret

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR924 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Komárom-Esztergom
Pest
Veszprém
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő