www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 666691
lejárt

Flex állások

A Flextronics, amerikai multinacionális vállalat, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfelei vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek. Pécs melletti telephelyünk TEVÉKENYSÉGÉNEK BŐVÍTÉSÉHEZ ÚJ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK

FOLYAMATMÉRNÖK

munkakörbe, pécs-cserkúti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • A gyártásra vonatkozó vevői előírások ismerete
  • Megbízható és biztonságos gyártási rendszerek fenntartása
  • Vevői előrejelzések ellenőrzése, és az alapján termelési kapacitáselemzés és tervezés
  • A termék-előállítás folyamatának megtervezése és ennek dokumentálása
  • Az adott folyamat eszközigényének felmérése és termelési alaprajzának (layout) megtervezése
  • A gyártás területekre vonatkozóan hatékonyság és minőségjavítási tevékenységek, a gyártási rendszerek fejlesztése, új igények specifikálása, tesztelése, bevezetése
  • A fenti területekre vonatkozó változások bevezetése és dolgozók frissítő képzése
  • Részvétel új termékek és technológiák bevezetésében, fejlesztésében
  • Új vagy változó folyamat vagy termelési alaprajz esetén kapcsolattartás az IT és Facility társosztályokkal
  • Gyártást akadályoztató probléma felmerülésekor eszkaláció a vevőnek, többi belső részlegnek
  • Kapcsolattartás a vevőkkel

Elvárások:

  • Főiskolai végzettség vagy több éves azzal egyenértékű szakmai tapasztalat (mérnöki/IT területen)
  • Min. 2 év elektronikai tesztelésben területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • SQL/adatbázis ismeretek, Autocad/Visio
  • Önálló munkavégzés, folyamatszemlélet, problémamegoldó képesség, precizitás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem továbbítsa angol és magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
Elektronika / Telekommunikáció, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, IT / Informatika
Régió
Pécs