www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 646753

Feladatok:
  • Az egyes termékek teljes életciklusának követése, támogatása
  • Új termékek bevezetésének koordinálása
  • Mérnökségi változtatások megvalósulásának biztosítása
  • Kapcsolattartás a vevővel és a társosztályokkal
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi szintű mérnöki végzettség, (esetlegesen folyamatban levő felsőfokú tanulmányok)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs készség
Előny:
  • Hasonló pozícióban, gyártó cégnél szerzett több éves tapasztalat
  • COPS / COPICS vagy más ERP rendszer (pl. SAP) ismerete
Amit kínálunk:
  • Fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetbe
  • Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár
Egyéb:
  • Munkaidő: 8:00-16:30
Kapcsolat:
Jelentkezés fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.