www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.23.
Jelentkezési határidő: 2012.06.22.

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk japán tulajdonban lévő Ercsiben található autóalkatrész-gyártó cég, melynek termékei kiemelt fontosságúak és minőségűek az autógyártásban. Főbb termékei: vezérműtengelyek, gömbcsuklók, kerékagyak, lengőkarok és ezek részegységei. A vállalat további fejlesztése részeként keresünk Folyamatmérnök pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Új berendezéshez tartozó technológia átvétele, oktatása, dokumentáció elkészítése
- Részvétel az oktatási folyamatban
- Szerszámfelhasználás rendszeres nyomon követése, szükség esetén beavatkozás
- Gyártási költségek csökkentése
- Technológiai veszteség idők nyomon követése, csökkentése
- Napi szintű technológiai problémák megoldása
- Selejtcsökkentési tevékenység támogatása
- Technológiai dokumentáció rendszeres karbantartása

Elvárások:

- Gépészmérnöki végzettség (egyetem vagy főiskola)
- Forgácsolási ismeretek (esztergálás, marás, fúrás, köszörülés stb.)
- Számítástechnikai ismeretek (MsOffice, AutoCAD)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- CNC programozási ismeretek
- Jó elemző képesség

Amit kínálunk:

- Versenyképes bér és egyéb juttatások (cafeteria)
- Változatos munka egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
- Szakmai fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -