www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Nemzetközi háttérrel rendelkező, fröccsöntött alkatrészek gyártásával foglalkozó autóipari partnerünk számára keresünk megbízható, proaktív, tapasztalt kollégát

Folyamatmérnök pozícióba

Feladatok:

  • Fröccsöntő folyamatokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése, frissítése, karbantartása
  • SPC mérésekhez kapcsolódó folyamatok kiépítése, frissítése, karbantartása
  • Szerviz szolgáltatások igénylése, karbantartási és tartalék alkatrészek rendelése
  • Termelési adatok karbantartása, vizualitása, kimutatások készítése
  • Kapacitási számítások, elemzések
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Szerszámpróbákhoz kapcsolódó dokumentációk beszerzése
  • Folyamatképességi vizsgálatok elvégzése (koordinálása)
  • Munkautasítások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Fröccsöntési technológia ismerete
  • Aktív angolnyelv-tudás
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Terhelhetőség, önálló, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlesztés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014