www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Bács-Kiskun
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Német testvérvállalattal rendelkező autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk a műanyaggyártásban jártas, mobilis, a külföldi betanulást is vállaló proaktív munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új termék bevezetése
  • Szerszámátvétel (Európa és Ázsia területén)
  • Új szerszámok és anyagok bemintázása, beállítása
  • Lehetőség szerinti ciklusidők csökkentése fröccsöntő gép, robot és perifériák beállításával
  • Gyártási zavarok, hibák elhárítása, kiküszöbölése
  • Termelés VDA 6.1, DIN ISO 9001, QS 9000 szerint
  • Robotrendszerek installálása, beállítása
  • Robotkiszedő fejek tervezése és építése
  • Készülékek, befogók építése a racionalizálás szempontjából
  • Perifériák beszerzése, üzembe helyezése, optimalizálása
  • Fröccsöntő gépek indítása és optimalizálása
  • Javaslatok előterjesztése az alkalmazott eljárások, módszerek optimalizálására
  • Alapanyaggyártók informálása a folyamat adatairól
  • Folyamatátvétel vevői projektekből
  • Gépbeállítók folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Műanyaggyártás területén szerzett több éves tapasztalat
  • Aktív középfokú német és/vagy angol nyelvismeret
  • ISO TS 16949 szabvány ismerete
  • Technológiák, eljárások ismerete fröccsöntés területén
  • Fröccsgép felépítésének és a szerszámok ismerete
  • CNC és PLC ismeretek
  • Önálló munkavégzés

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Betanulási lehetőség Németországban
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalati kultúra

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.