www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Veszprém
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Külföldi anyavállalattal rendelkező autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat Veszprém megyei üzemükbe az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Stratégiai projektek megvalósítása
  • Standardok létrehozása, meglévők felülvizsgálata, esetleg módosítása
  • Meglévő gyártási folyamatok javítása ergonómiai, termelékenységi, minőségi szempontból
  • Termelékenységet, hatékonyságot, selejtcsökkentést célzó projektek megvalósítása
  • Gyártási veszteségek feltárása, elemzése majd javító intézkedések bevezetése
  • Elemzések készítése és prezentálása

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol/német nyelvtudás
  • Min. 2 éves autóipari gyártástámogatási tapasztalat
  • Jártasság különböző elemzések elvégzésében

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, juttatások
  • Izgalmas feladatok
  • Remek kollégák, sokszínűség, szép környezet
  • Barátságos munkaórák
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  •          Veszprém megye északnyugati része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.