www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Veszprém

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.25.
Jelentkezési határidő: 2017.11.23.
Hirdetés azonosító: 1202591

Folyamatmérnök munkakörbe keresünk munkatársakat egy veszprémi székhelyű multinacionális autóipari partnerünkhöz.

Főbb feladatok:
- Új termékek implementálása
- Gyártási tervek készítése
- Műveleti-, kezelési-, beállítási utasítások létrehozása, napra készen tartása
- Hatékonyság/ gépek rendelkezésre állásának növelése, selejtszám csökkentésének támogatása
- Berendezések és gyártóeszközök felügyelete
- A folyamatos fejlesztés és a termelés napi szintű támogatása, a felmerülő problémák megoldása
- Projekt koordináció

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök)
- Gyártásban szerzett releváns szakmai tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:
- Autóiparban szerzett tapasztalat
- Elektronikai gyártásban szerzett gyakorlat

Éves bruttó juttatási csomag: 5.075.000 Ft-tól

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.