www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 11 napja lejárt

Német testvérvállalattal rendelkező autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk a műanyaggyártásban jártas, mobilis, a külföldi betanulást is vállaló proaktív munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új termék bevezetése

  • Szerszámátvétel (Európa és Ázsia területén)

  • Új szerszámok és anyagok bemintázása, beállítása

  • Lehetőség szerinti ciklusidők csökkentése fröccsöntő gép, robot és perifériák beállításával

  • Gyártási zavarok, hibák elhárítása, kiküszöbölése

  • Termelés VDA 6.1, DIN ISO 9001, QS 9000 szerint

  • Robotrendszerek installálása, beállítása

  • Robotkiszedő fejek tervezése és építése

  • Készülékek, befogók építése a racionalizálás szempontjából

  • Perifériák beszerzése, üzembe helyezése, optimalizálása

  • Fröccsöntő gépek indítása és optimalizálása

  • Javaslatok előterjesztése az alkalmazott eljárások, módszerek optimalizálására

  • Alapanyaggyártók informálása a folyamat adatairól

  • Folyamatátvétel vevői projektekből

  • Gépbeállítók folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség

  • Műanyaggyártás területén szerzett több éves tapasztalat

  • Aktív középfokú német és/vagy angol nyelvismeret

  • ISO TS 16949 szabvány ismerete

  • Technológiák, eljárások ismerete fröccsöntés területén

  • Fröccsgép felépítésének és a szerszámok ismerete

  • CNC és PLC ismeretek

  • Önálló munkavégzés

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Betanulási lehetőség Németországban

  • Fejlődési és előre lépési lehetőség

  • Fiatalos, lendületes csapat

  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok

  • Családias vállalati kultúra

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.