www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Japán anyavállalattal rendelkező, kiemelkedő minőségű autóipari termékeket gyártó partnerünk számára keresünk a folyamatos fejlődésre nyitott, precíz szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • APQP projektek koordinálása

  • APQP projektekkel kapcsolatos vevői, valamint beszállítói kapcsolatok támogatása

  • Új és meglévő berendezéshez tartozó technológia átvétele, oktatása, dokumentációk elkészítése

  • Részvétel az oktatási folyamatban

  • Szerszámfelhasználás rendszeres nyomon követése, szükség esetén beavatkozás, fejlesztés

  • Gyártási költségek csökkentése

  • Technológiai veszteség idők nyomon követése, csökkentése

  • Napi szintű technológiai problémák megoldása

  • Selejtcsökkentési tevékenység támogatása

  • Technológiai dokumentáció rendszeres karbantartása

Előnyt jelent a pályázáskor:

  • Tömeggyártásban szerzett tapasztalat

  • Munkavégzés IATF16949 környezetben

  • Fémmegmunkálásban szerzett gyakorlat

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség (gépgyártás technológus előny)

  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás

  • 5-10 éves szakmai tapasztalat

  • Forgácsolási ismeretek és tapasztalat (esztergálás, marás, fúrás, köszörülés)

  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat (APQP projektekben szerzett előny)

  • Számítástechnikai ismeretek (2D/3D tervezőprogram, szimulációs programok ismerete előny)

  • CNC programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)

  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben

  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Pest vonzáskörzete, Fejér megye északkeleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés