www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Pozíció leírása:

Új termékek gyártási technológiájának tervezése, fejlesztése;
Gyártóeszközök, gépek specifikálása;
Gépek beállítási utasításainak elkészítése;
Folyamat FMEA-k, ellenőrzési és műveleti utasítások elkészítésének szakmai támogatása;
Az eszköztervezési munkákban való részvétel, és a konstrukció jóváhagyása;
Gépek, termelő berendezések átvétele és üzembe helyezése;
Gyártási folyamat, technológia optimalizálása;
Lehetséges beszállítók felkutatása és kiválasztása.

Követelmények:

Gépész-, villamos-, mechatronikai mérnöki végzettség
2-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Számítógép felhasználó szintű ismerete
Elkötelezett, felelősségteljes munkavállalás

Előny:

Gyártó cégnél (gépsorok telepítésében) szerzett tapasztalat
Német nyelvtudás
Tervezői program ismerete
PLC programozási ismeret

Munkavégzés helye:

Veszprém régió

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/837-52-58

Elvárás

Értékelt kvalitások

Előny:

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Gazdaságilag biztos jövőkép, rugalmas munkaidőkeret
Nemzetközi projektek, folyamatosan bővülő termékkör
Ingyenes és támogatott sportolási lehetőségek (squash, tenisz, spinning, úszás),
Jótékonysági tevékenység (CSR) kezdeményezése és abban való részvétel a vállalat támogatásával
Szakterület specifikus képzések

Trenkwalder Kft

Multinacionális autóipari megbízónk számára ker...
Veszprém, Veszprém

HSA Kft.

Folyamatmérnök Feladatok: Termelési folyamatok ...
Heves

Dinamikusan fejlődő, multinacionális, autóipari...
Jász-Nagykun-Szolnok