www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 57 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező, műanyag csatlakozók gyártásában piacvezető autóipari partnerünk számára keresünk folyékony angolnyelv-tudással kollégát a gyártási folyamat támogatására.

Feladatok:

  • Termelés műszaki támogatása

  • Új, illetve átvett termékek bevezetésével kapcsolatos technológiai teendők elvégzése, új technológia kidolgozása, és/vagy meglévő adaptálása, módosítása

  • Gyártást kísérő dokumentációk kidolgozása, karbantartása

  • Javaslatok kidolgozása a termelés erőforrásainak jobb kihasználása érdekében

  • Közreműködés a gyártósorok optimalizálásában

Elvárások:

  • Felsőfokú (gépészmérnöki, műszaki menedzser, mechatronikai) végzettség

  • Folyékony angolnyelv-tudás, szóban és írásban egyaránt

  • Fröccsüzemi tapasztalat

  • Erős számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • Multinacionális - autóipari beszállító - termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

  • 2D / 3D program ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Tréningeken való részvétel biztosítása

  • Lehetőség a folyamatos idegennyelv-használatra, együttműködés a külföldi társterületekkel

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség modern, fiatalos környezetben és csapatban

  • Környékbeli munkavállalók számára fenntartott céges buszjárat

Munkavégzés helye:

  • Komárom-Esztergom megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.