www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Heves

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.
Hirdetés azonosító: 1133628

Folyamatmérnököt keresünk multinacionális partnerünk megbízásából Eger környéki munkavégzéssel. Partnercégünk piacvezető autóipari beszállító.

Főbb feladatok

- Termelési folyamatok meghatározása és folyamatos fejlesztése
- Termelés-kapacitás számolás
- Termelési adatok gyűjtése, kiértékelése
- Éves folyamatfejlesztési terv összeállításában való részvétel
- Új termék bevezetésében való aktív részvétel

Elvárások

- Gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
- Középszintű angol vagy német nyelvtudás

- Hibaelemző, folyamatelemző képesség
- Előnyt jelent az autóipari tapasztalat és a lean elvek ismerete

A pályázat során szívesen fogadjuk pályakezdő mérnökök jelentkezését is.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.