www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Heves, Heves

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.06.
Jelentkezési határidő: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1097017

A világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata számára keresünk pályakezdő és szakmai tapasztalattal rendelkező Folyamatmérnök kollégát gyöngyösi gyárukba.

Feladatok:

- Gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése és fejlesztése
- Termelési hatékonyságot növelő projektek ill. új gyártósorok üzembe helyezésének mérnöki támogatása
- A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok, berendezések esetén a minőségbiztosítás és megbízhatósági minősítési folyamatainak vezetése
- Projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése
- Karbantartási rendszer továbbfejlesztése
- Minőségbiztosítási folyamatok felügyelete, betartása
- PLC programozás
- Ipari automatizálás
- Szenzorok, kódolók programozása

Elvárások:

- Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányok az alábbi szakok valamelyikén: Villamosmérnök, Ipari automatizálási vezérléstechnikai mérnök, Ipari informatika és mikrovezérlők, PLC szakmérnök
- Legfeljebb 1-3 év gyakorlati tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- Rugalmas, proaktív személyiség
- Rendszerszemlélet, együttműködési képesség
- Projektvezetési szemlélet, tapasztalatok előny

Amit kínálunk:

- Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
- Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
- Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
- Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
- Biztos, hosszú távú munkalehetőség
- Folyamatosan felfelé ívelő karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján