www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK

  • A hirdetés 264 napja lejárt

A GE ózdi gyára 1999-ben épült zöldmezős beruházás keretében. Több mint ezer fős létszámunkkal naponta több, mint 100 000 db kismegszakítót és életvédelmi terméket gyártunk. A mintegy 21 gyártósor, a régió legnagyobb műanyagüzemének és egy 450m2-es tisztatér hatékony működését jelentős mérnök csapatunk támogatja. Felzárkóztató programunk keretében több, mint 10 éve nyújtunk a helyi középiskolai diákok részére nyelvtanulási lehetőséget, támogatjuk Ózd város sporttevékenységét.

Feladatok:

  • Továbbfejleszti az új termékek és/vagy új gyártási pozíciók gyártási folyamatait,
  • fejleszti és dokumentálja az üzem területén folyó gyártás folyamatokat,
  • aktívan részt vesz a termelékenységi csapatban,
  • felelős a gyártási, átfutási idő csökkentéséért,
  • naprakészen tartka a változások dokumentációit,
  • oktatja a munkavállalókat.

Elvárások:

  • Főiskolai végzettség, vagy ezzel egyenértékű tapasztalat,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • jó kapcsolatteremtő képesség, csapatmunka, szakmai szakértelem.

A jelentkezéshez küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre, vagy postai úton a

3600 Ózd, Dózsa György út 54 levelezési címre.

Helyek Ózd
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol