www.cvonline.hu
Folyamatmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.27.
Jelentkezési határidő: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1084021
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Orvosi és laboreszközöket gyártó partnercégünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FOLYAMATMÉRNÖK

A munkakör célja: szabályozott, biztonságos, hatékony termelési folyamatok kidolgozása, üzemeltetése, folyamatok fejlesztése és optimalizálása.

Feladatok és felelősségek

- A felügyeletére bízott gyártósor gyártási lépéseinek maradéktalan megismerése, betartásának ellenőrzése
- Szükséges folyamatmódosítások feltérképezése, azok végrehajtása
- Műveleti utasítások elkészítése
- Folyamatelemzések elkészítése (Standard combination chart) és azok éves felülvizsgálata
- VSM elkészítése és éves felülvizsgálata
- Részvétel az általa felügyelt berendezések karbantartási tervének kialakításában
- Javaslattétel a gyártósorok optimális elhelyezésére

Követelmények
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Legalább 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
- Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
- Microsoft Office ismeret