www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK

  • A hirdetés 116 napja lejárt

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat.
Munkatársat keresünk

Folyamatmérnök

pozícióba a következő feltételekkel

Feladatok:

  • A meglévő folyamatok definiálása, dokumentálása, egységesítése.
  • A termékekhez rendelt módszerek és eszközök meghatározása.
  • Minőségi hiba esetén gyökérok feltárás folyamat szempontból, akciók bevezetése.
  • A terület folyamatainak hatékonyabbá tétele, folyamatos fejlesztés.
  • Új termék integrálása a meglévő folyamatokba, módszerek definiálása.
  • Normák, ciklusidők monitorozása, fejlesztése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat.
  • Strukturált gondolkodás, szisztematikus hibakeresési képesség.
  • Erős szakmai háttér, Lean elemek alapos ismerete.
  • MS Office középszintű ismeret.
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás.

Előny:

  • Elektronikai termékek gyártásával / javításával foglalkozó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat.
  • REFA ismeret.
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag.
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek.
  • Stabil és megbízható vállalati háttér.
  • Fiatalos csapat, kiváló és inspiráló munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVIII. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre. A tárgyban kérjük tűntesse fel: „Folyamatmérnök”.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő