www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 295 napja lejárt

Kiemelt autóipari-, és elektronikai fejlesztő-beszállító cég keres jászberényi központjába magas bérezéssel, szállás biztosításával

szakembert.

Az innovatív feladatok mellett izgalmas projektek várják az új munkatársat.

Feladatok

  • Termelési folyamatok kialakítása, sorozatgyártások beindítása, ellenőrzése
  • Gyártási eljárás munkautasításainak és leírásainak készítése
  • Gyártósorok folyamatos működésének biztosítása, a berendezések optimalizálása
  • Jobbító javaslatok bevezetése, hatékonyság fejlesztése
  • Termelési paraméterek beállítása, nyomon követése, szükség esetén módosítása
  • Termelésbeli változtatások kapcsán projektekben való részvétel
  • Részvétel és koordináció új beruházási, valamint új termék bevezetési projektekben

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • 2+ év folyamatmérnöki vagy gyártástechnológusi tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Gyakorlatias, praktikus hozzáállás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, alkalmazkodó készség

Amit megbízónk kínál

  • Szállás, lakhatási támogatás biztosítása
  • Kiemelt bér
  • Előmeneteli lehetőség
  • Korszerű munkakörülmények
Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol