www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Rendelkezel legalább 2-3 éves folyamatmérnöki vagy gyártástámogató mérnöki tapasztalattal? Megszerzett tudásod tovább kamatoztatnád egy multinacionális autóipari beszállítónál? Akkor küld el jelentkezésed az alábbi pozícióra, hiszen csapatbővítés miatt új kollégát keresünk partnercégünk számára!

Feladatok:

  • Folyamatfejlesztések végrehajtása, esetleges veszteségek kiküszöbölése (layout tervezés, folyamat optimalizálás);

  • KPI-ok alkalmazása és nyomonkövetése;

  • Az alkatrészek profitabilitásának kalkulációja és fejlesztése;

  • Hegesztési paraméterek jóváhagyása és ellenőrzése;

  • Együttműködés a minőségbiztosítással a nemmegfelelőségi megbeszéléseken;

  • SMED fejlesztések kidolgozása és végrehajtása (szerszámcserék, szerelési folyamatok standard paramétereinek meghatározása, operátorok képzése).

Az ideális pályázó:

  • Felsőfokú műszaki végzettségű (gépészmérnöki végzettség előnyt jelent);

  • ISO/TS 16949 ismeretekkel rendelkezik;

  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudása van, tárgyalási szintű angol nyelvtudást és a német nyelv ismeretét előnynek tekintjük a pályázatok elbírálásakor;

  • Kiváló problémamegoldó.

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem;

  • Fiatalos környezet;

  • Szakmai fejlődés;

  • Lehetőség a folyamatos idegen-nyelv használatra.

Munkavégzés helye: Szolnok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.