www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 251 napja lejárt

Szereted a mozgalmas, kihívásokkal teli munkahelyet? Szeretnél képességeidnek, képzettségednek megfelelő állást találni egy stabil gazdasági háttérrel rendelkező cégnél? Szeretnél a teljesítményed szerinti versenyképes díjazásban részesülni? Akkor jelentkezz most német központú, multinacionális gyártócégünkhöz az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termékek, folyamatok lehetséges hibáinak és hatásainak felismerése és értékelése a fejlesztés fázisában, folyamatos optimalizálás szériagyártás mellett;

  • Azon tevékenységek meghatározása, melyek kiküszöbölhetik, vagy csökkenthetik a lehetséges hibák bekövetkezésének esélyeit;

  • Folyamatok dokumentálása;

  • Konkrét folyamatok FMEA kidolgozása, továbbfejlesztése;

  • FMEA csapat munkájának koordinálása, együttműködés a különböző fejlesztési és gyártási területekkel;

  • FMEA adatbázis karbantartása, nyitott feladatok nyomon követése, feldolgozása a csoporttal;

  • Funkcionális osztályok támogatása.

Elvárások:

  • Szakirányú (villamosmérnöki előny) végzettség;

  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvismeret;

  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre;

  • Moderációs készség;

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;

  • Jó szervező készség;

  • Komplex gondolkodásmód;

  • Precíz, dinamikus, önálló munkavégzés;

  • Folyamatfejlesztésekre való nyitottság;

  • Megbízhatóság.

Előny:

  • Autóipari hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat;

  • IQ-FMEA ismerete;

  • SAP, felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem;

  • Szakmai fejlődés lehetősége;

  • Nemzetközi háttér, stabil munkahely.

Munkavégzés helye: Vecsés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.